Kupno

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz ofert sprzedaży nieruchomości. Wspieramy Państwa od momentu znalezienia odpowiedniej oferty po przeprowadzkę.

Dlaczego warto kupować z Business Home:

- Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami przedstawiamy wszystkie interesujące nieruchomości, na bieżąco informujemy o nowościach spełniających postawione kryteria.

- Na Państwa życzenie uczestniczymy w negocjacjach, przedstawiamy możliwe warianty transakcji i finansowania, doradzamy w wyborze rozwiązań optymalnych i bezpiecznych.

- Pomagamy, jak również doradzamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

- Kompletujemy dokumenty wymagane do transakcji, współpracujemy z notariuszami wybranymi przez Państwa przy przygotowaniu transakcji, jesteśmy przy zawarciu aktu notarialnego, przekazaniu pieniędzy i nieruchomości.

- Dokumentację każdej przeprowadzonej u nas transakcji archiwizujemy w oparciu o obowiązujące przepisy oraz z zachowaniem wymaganej poufności, co często bywa przydatne dla Państwa nawet po wielu latach np. w sprawach urzędowych bądź majątkowych.

- Płacąc wynagrodzenie dla biura zawsze otrzymujecie Państwo fakturę, która może być przydatna np. przy odliczeniach podatkowych.