Domy szeregowe

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej – dwie ściany zewnętrzne przylegają do sąsiednich budynków, na krańcach jedna, dwie stanowią przednią (wejściową) i tylną elewację. Budynek dzieli działkę na dwie części. Budynki szeregowe tworzą ciągi od trzech do kilkunastu obiektów.

Oferujemy Państwu projekty domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej - różne typy zabudowy: projekty domów parterowych, projekty domów z poddaszem, projekty domów piętrowych, projekty z podpiwniczeniem i bez piwnicy.

Każdy Klient jest traktowany u nas indywidualnie i przyjaźnie i może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i jego realizacji. Współpracujemy z najlepszymi producentami materiałów i technologii. Nasze projekty domów są bardzo chwalone za rzetelne przygotowanie dokumentacji i ponadstandardowy zakres, zarówno przez architektów adaptujących, jak i firmy wykonawcze.

Naszą misją jest tworzenie projektów domów dostosowanych do oczekiwań i wyobrażeń. Projektujemy domy oszczędne w budowie i w użytkowaniu tak, aby marzenia o własnym domu mogły być realne dla każdego. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych Klientów. Stosując wysokie standardy organizacyjne, pragniemy zapewniać wysoką jakość opracowania projektów.